صادرات انواع آهن آلات به کشورهای همسایه توسط بازرگانی آراد آهن

 

بازرگانی آراد آهن اسپادانا با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای در واحد بازرگانی خارجی،  تجارب ارزشمند سالیان متمادی فعالیت درصنعت فولاد کشور و روشهای علمی روز، می کوشد با اراِئه اطلاع رسانی دقیق، قیمت مناسب، همکاری و خدمات مسئولانه در واحدهای واردات و صادرات، زمینه فعالیتهای گسترده تجاری را  برای بازرگانان گرامی فراهم نماید.

مدیریت متمرکز، روابط تجاری گسترده، دانش و آگاهی ازآخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی، آراد آهن را قادر می سازد در کمترین زمان ممکن عملیات تجاری صادرات را با موفقیت و در جهت کسب رضایت مشتری به انجام رساند.

شرکت بازرگانی آراد آهن اسپادانا درحال حاضربا ایجاد روابط گسترده تجاری با هدف توسعه بازارهای صادراتی خود، اقدام به صادرات محصولات فولادی از کارخانجات معتبر تولیدی ایران شامل :

انواع میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، لوله  و پروفیل، مفتول، ورق، شمش و ….. به کشورهای عراق، ترکمنستان ، ارمنستان ، ترکیه، عراق ، گرجستان ، کویت ، سوریه ، عمان ، پاکستان ، افغانستان و……  نموده است.

بخش صادرات شرکت بازرگانی آرادآهن با ایجاد کانالهای ارتباطی تجاری گسترده با تولیدکنندگان و تامین کنندگان داخلی  و خارجی در کشور، توانسته است به منبع تامین مطمئن و قابل اتکا برای تجار و فعالین بازار فولاد در ایران و کشورهای خاورمیانه گردد.

شما میتوانید با مراجعه به بخش صادرات سایت آهن آراد به آدرس:  www.aradahan.com     و کانال تلگرامی  t.me/aradahan       از قیمت لحظه ای و آخرین اخبار بازار آهن ایران و منطقه با خبر شوید. بازرگانی آراد آهن این امکان را فراهم ساخته است که شما بازرگانان عزیز، دربستری مطمئن به فعالیت تجاری با سایر کشورهای منطقه بپردازید.