قیمت توری حصاری (فنس)

قیمت توری حصاری را با توجه به ویژگی هایی که دارد می توان تعیین کرد. در واقع مشخصاتی که برای این توری ها در نظر می گیرند می تواند تعیین کننده قیمت آن باشد. از جمله این مشخصات می توان به جنس این توری ها اشاره کرد. توری های حصاری از مفتول هایی با جنس فولاد سیاه و فولاد گالوانیزه با روکشی از جنس پی وی سی ساخته می شوند. مفتول های گالوانیزه به دلیل روش تولیدی و مقاومت بالایی که دارند نسبت به مفتول های سیاه قیمت بالاتری دارند در نتیجه توری هایی که با این مفتول ها ساخته می شوند گران از توری هایی که با فولاد سیاه ساخته می شوند، خواهد بود. چشمه هایی که در توری های حصاری وجود دارد یکی از عوامل تعیین کننده دیگر در قیمت توری حصاری می باشد. برای هر توری متناسب با کاربردی که دارد فاصله ای معین را برای چشمه ها در نظر می گیرند. هر چقدر که این فاصله ها بیشتر باشد در واقع مفتول کمتری برای ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته است در نتیجه قیمت تمام شده ی آن پایین تر خواهد بود. قطر مفتول های به کار برده شده در توری های حصاری یکی دیگر از مواردی است که برای تعیین قیمت می توان به آن اشاره کرد. هر چه ضخامت مفتول ها بیشتر باشد میزان مواد اولیه مورد استفاده در آن هم بیشتر خواهد بود، بنابراین قیمت توری تولید شده بالاتر خواهد بود. این توری ها معمولا به صورت رول شده به بازار عرضه می شوند که برای هر رول متراژ معینی را در نظر می گیرند و قیمت آن را بر حسب این متراژ تعیین می کنند. ارتفاع این تور ها متغیر می باشد و این تغییر ارتفاع می تواند سبب تغییر در قیمت محصول شود و طبیعی است که هر چه این ارتفاع بیشتر باشد قیمت توری حصاری بالاتر خواهد رفت.

بیشتر بخوانیدکمتر

واحد فروش : 34055-031

شنبه تا چهارشنبه08:30 الي 17
پنج شنبه8:30 الي 13:30


آخرین بروزرسانی:1399/04/17   ساعت: 15:53

ردیفضخامت(mm)چشمه(cm)محل تحویلواحدقیمت
12.26.5تهرانمتر مربع121900
22.46.5تهرانمتر مربعتماس بگیرید
32.55.5تهرانمتر مربع145900
42.85.5تهرانمتر مربع145900
535.5تهرانمتر مربع145900
645تهرانمتر مربع145900

توری حصاری (فنس)

تولید توری حصاری (فنس)

تولید توری حصاری

برای تولید توری حصاری ابتدا لازم است که نوع مواد اولیه مورد استفاده را تعیین کرد. بعد از این که متناسب با نیاز و کاربرد یکی از مفتول های سیاه یا گالوانیزه انتخاب شد باید آن را در داخل دستگاه های مخصوصی قرار داد تا انحنای حلقوی ایجاد شده در مفتول ها به وسیله ی این دستگاه صاف شود. انحنای ایجاد شده در این مفتول ها به دلیل نوع بسته بندی آن می باشد. بعد از مرحله صاف شدن اگر نیازی به روکش دهی بود مفتول ها را روکش می کنند و آن را وارد مرحله حصار بافی می کنند. کشیدن روکش بر روی این مفتول ها بر زیبایی بصری آن می افزاید و در این صورت دیگر نیازی به رنگ آمیزی توری ها نخواهد بود. روکش ایجاد شده با استفاده از جریان هوا خشک می شود. در مرحله ی بعدی تولید توری حصاری ردیف اول توری را برش می دهند و با لایه ایی دیگر از مفتول ها آن را پیچ و تاب می دهند. این کار توسط دستگاه های اتوماتیک انجام می شود و می توان آن را در اندازه های مورد نظر تنظیم کرد. از اتصال این مفتول ها به هم چشمه های توری به وجود می آید. این کار تا انتهای  مفتول ها انجام می شود و در نهایت توری های ایجاد شده را در اندازه های مورد نظر برش می دهند. در نهایت محل پیچ خوردگی را با استفاده از سیم پیچی اتوماتیک سفت می کنند تا احتمال باز شدن اتصالات وجود نداشته باشد. در مرحله ی نهایی توری های تولید شده را وارد بخش بسته بندی می کنند. در این مرحله توری ها را با توجه به سفارش مشتری یا تقاضای بازار در اندازه های مختلف رول می کنند. معمولا این رول ها متراژی بین 20 تا 300 متر دارند. به این ترتیب می توان کار تولید توری حصاری را به پایان رساند.

انواع توری حصاری (فنس)

کاربرد توری حصاری

انواع توری حصاری تولید شده در کارخانه های مختلف از لحاظ قیمت، کاربرد، طول عمر و … با یکدیگر متفاوت خواهند بود. در این بین می توان به سه مورد توری حصاری با جنس مفتول سیاه، توری حصاری با جنس مفتول گالوانیزه و توری حصاری با مفتول گالوانیزه و روکش پی وی سی اشاره کرد. توری هایی که از جنس مفتول سیاه می باشند برای استفاده در مناطقی با آب و هوای گرم و خشک طراحی شده اند و دلیل این موضوع را می توان مقاومت پایین این مفتول ها در مناطق مرطوب دانست. این مفتول ها در مناطق مرطوب دچار زنگ زدگی و خوردگی می شوند و از این جهت نمی توان از آن ها به مدت زیادی بهره برد. در شرایطی که این سیم ها در منطقه خشک مورد استفاده قرار گیرند در بهترین حالت می توان به مدت 20 سال از ان ها استفاده کرد. از دیگر انواع توری حصاری می توان به توری حصاری از جنس مفتول گالوانیزه اشاره کرد. این توری ها در مناطق مختلف آب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرند و حتی در شرایط بد هم می توان به مدت 40 سال از آن ها استفاده کرد. علاوه بر این توری های گالوانیزه به دلیل رنگ نقره ای پوشش گالوانیزه از زیبایی بیشتری هم نسبت به مفتول های سیاه برخوردارند. توری حصاری با روکش پی وی سی از دیگر موارد توری های حصاری می باشد که خود به دو دسته قلاب دار و خار دار تقسیم بندی می شود. این نوع توری ها نسبت به موارد دیگر طول عمر بیشتری دارند. زیبایی بصری ایجاد شده توسط این توری ها بسیار بیشتر از موارد دیگر می باشد. البته باید این نکته را هم اضافه کرد که این نوع توری حصاری قیمت بالاتری هم نسبت به موارد دیگر دارد. به این ترتیب می توان انواع توری حصاری را در سه گروه دسته بندی کرد.

کاربرد توری حصاری (فنس)

کاربرد توری حصاری

کاربرد توری حصاری در صنایع مختلف بسیار بالا می باشد و در انواع و اقسام کارکرد ها می توان حضور توری حصاری را دید. شاید ابتدایی ترین کاربردی که بتوان برای این توری ها بیان کرد استفاده در حصار کشی می باشد. معمولا از این توری ها در حصار کشی زمین های کشاورزی و باغ های میوه استفاده می کنند. این حصار کشی فقط محدود به بخش کشاورزی نیست و حتی در زمین های ورزشی، ملک های خصوصی، مراکز صنعتی، کارگاه های ساختمانی، مراکز نظامی، فرودگاه ها، ترمینال ها، استخر و … می توان از این توری ها استفاده کرد. در واقع می توان گفت به دلیل مقاومت بالایی که این توری ها دارند بهترین گزینه برای ایجاد مرز بین دو منطقه هستند. در ساخت انواع قفس، توری های حصاری مورد کاربرد هستند. در باغ وحش ها برای ساخت قفس حیوانات از این قفس ها استفاده می کنند. کاربرد توری حصاری به عنوان جان پناه یا حفاظ یکی دیگر از موارد مورد استفاده می باشد در صنعت ساختمان سازی به هنگام ساخت پروژه های عمرانی برای جلوگیری از سقوط کارگران و حفظ جان آن ها از این توری ها استفاده می کنند. در مکان هایی که می خواهیم محدودیت ورود و خروج قرار دهیم و از ورود افراد متفرقه جلوگیری کنیم استفاده از توری حصاری می تواند یکی از مناسب ترین گزینه ها باشد. در بسیاری از مناطق مسکونی برای محافظت از مکان مورد نظر از حصار کشی استفاده می کنند که برای این نوع حصار کشی ها هم می توان از این توری ها استفاده کرد. دلیل این نوع استفاده را می توان بالا بودن ضریب امنیت توری های حصاری دانست. در نهایت باید گفت با توجه به ویژگی هایی مانند نصب آسان، مقاومت در برابر خوردگی یا زنگ زدگی، قیمت مناسب و … می توان کاربرد توری حصاری را در مکان های مختلفی دید.

سایز و وزن توری حصاری

در بحث سایز و وزن توری حصاری می توان به 4 مشخصه اصلی اشاره کرد که هر کدام از این مشخصه ها تعیین کننده ویژگی های توری ها می باشند. با توجه به این که این توری ها از مفتول ساخته می شوند ضخامت و یا به عبارتی قطر مفتول ها یکی از این مشخصه ها می باشد. قطر مفتول مورد استفاده در توری های حصاری معمولا بین 2.20 تا 4 میلی متر می باشد. با توجه به این که توری تولید شده برای چه کاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت ضخامت مورد نظر را انتخاب می کنند. مورد دیگری که در مورد مشخصه های توری حصاری می توان گفت، ابعاد چشمه ها می باشد. این نوع توری ها از چشمه هایی با اندازه 4، 5، 6 و 7 تولید می شوند. توری های حصاری تولید شده با ارتفاع 50 سانتی متر تا 3 متر در بازار موجود می باشند که ارتفاع را می توان یکی از مشخصه های سایز و وزن توری حصاری دانست. وزن این توری ها یکی دیگر از موضوعاتی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد. برای مشخص کردن وزن توری ها باید ضخامت مفتول های مورد استفاده و اندازه چشمه ها را در نظر گرفت. هر چه اندازه چشمه ها در توری های حصاری کوچکتر باشد مفتول مورد استفاده در آن هم بیشتر خواهد بود در نتیجه می توان گفت توری تولید شده وزن بیشتری خواهد داشت. زمانی که اندازه چشمه ها برابر باشد تنها مولفه تاثیر گذار در وزن توری ها، ضخامت مفتول ها خواهد بود که در این صورت طبیعی است که هر چه ضخامت مفتول بیشتر باشد وزن توری هم بیشتر خواهد بود. به این ترتیب قبل از انتخاب توری مورد نظر لازم است سایز و وزن توری حصاری را مورد بررسی قرار داد.

خرید توری حصاری (فنس)

قیمت روز توری حصاری (فنس)

قیمت روز توری حصاری یکی از موضوعاتی است که باید به صورت روزانه و حتی لحظه ای مورد بررسی قرار گیرد چرا که به دلایل مختلف نوساناتی که در بازار این محصولات وجود دارد بسیار بالا می باشد و همین مسئله باعث شده است تا خریداران این توری ها قبل از خرید وضعیت بازار را مورد بررسی قرار دهند. یکی از موضوعات مهمی که در تولید هر محصولی بسیار مهم و تعیین کننده می باشد، روش تولیدی آن است. هر برند تولید کننده برای محصول خود ویژگی هایی را در نظر می گیرد و تولیدات خود را بر اساس این ویژگی ها به بازار عرضه می کند. برند های تولید کننده توری های حصاری هم از این موضوع مستثنی نیستند. در نتیجه ممکن است قیمت هر برند با قیمت برند تولید کننده دیگر متفاوت باشد. قیمت روز توری حصاری مانند هر کالای دیگری با توجه به کیفیت و میزان مواد اولیه مورد استفاده در آن تعیین می شود. موضوع روشنی است که هر چه کیفیت و میزان مواد به کار برده شده در آن بیشتر باشد قیمت بالاتری را هم برای توری می توان در نظر گرفت. همان طور که می دانیم این توری ها در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام برای یک محیط خاص طراحی شده اند. آن دسته از توری هایی که با مقاومت بالاتر برای شرایط محیطی مختلف تولید می شوند به دلیل هزینه های بالای تولیدی قیمت بالاتری را در بازار خواهند داشت. همان طور که می بینیم بیشتر این موارد به مواد اولیه مربوط می شوند و از آن جایی که مواد اولیه این توری ها از جنس فولاد می باشند بنابراین نوسان قیمت در بازار فولاد می تواند باعث نوسان قیمت نهایی محصولات شود. به همین دلیل است که باید قبل از خرید قیمت روز توری حصاری را مورد بررسی قرار داد.