قیمت توری فرنگی

در تعیین قیمت توری فرنگی عوامل مختلفی را می توان مورد بررسی قرار داد. اولین و مهم ترین عامل تاثیر گذار در این مورد را می توان ابعاد چشمه ها دانست. با توجه به این که اندازه چشمه ها در توری ها مختلف متفاوت می باشد. اگر اندازه چشمه ها کوچک باشد می توان گفت تعداد بیشتری از این چشمه ها در یک متر مربع جای می گیرد. در نتیجه وزن توری افزایش خواهد یافت. افزایش وزن در این توری ها به معنای افزایش میزان استفاده از مفتول ها در آن می باشد و همین عامل باعث افزایش قیمت توری ها می شود. در واقع می توان گفت وزن و قیمت توری ها در ارتباط مستقیمی با هم هستند. به همین دلیل است که معمولا در مراکز فروش معتبر این محصول را بر حسب وزن آن به فروش می رسانند. در تعیین قیمت توری فرنگی طول، عرض و ارتفاع هر توری از عوامل مهم دیگر به شمار می آیند. هر توری با توجه به این که توری ها چه کاربردی خواهند داشت در اندازه های مختلف به بازار عرضه می شوند که در قیمت گذاری این اندازه ها را باید مورد بررسی قرار داد. برخی از کارخانه های تولید کننده توری فرنگی در قیمت گذاری ها میزان سفارش مشتری را هم در نظر می گیرند و در صورتی که سفارشات در حجم بالایی انجام شود قیمت پایین تری را برای محصولات خود در نظر می گیرند. در بازار داخلی می توان توری های فرنگی را در برند های مختلف یافت که هر برند با توجه به مراحل تولیدی و مواد اولیه قیمتی را برای محصولات خود در نظر می گیرند. البته ذکر این نکته ضروری است که این قیمت باید در چهار چوب استاندارد ها باشد. بنابراین قبل از خرید لازم است تا نیاز خود به این توری ها را تعیین کنید و با اطلاع از نیاز خود به بررسی قیمت توری فرنگی بپردازید و بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانیدکمتر

واحد فروش : 34055-031

شنبه تا چهارشنبه08:30 الي 17
پنج شنبه8:30 الي 13:30


آخرین بروزرسانی:1399/05/15   ساعت: 15:42

ردیفابعاد(inch)حالتمحل تحویلواحدقیمت
1120*1.5رولتهرانحلقه1802000
2150*1.5رولتهرانحلقه2090000
3180*1.5رولتهرانحلقه2375000

توری فرنگی

تولید توری فرنگی

تولید توری فرنگی

تولید توری فرنگی با توجه به تنوعی که در کاربرد آن وجود دارد بسیار مورد توجه است. همان طور که می دانید این توری ها به شکل 6 ضلعی و در واقع به شکل لانه زنبوری بافته می شوند که از این جهت بسیار شبیه به توری های گابیون و مرغی می باشند. از آن جهت که برای تولید این نوع توری ها از بافت مفتول ها استفاده می کنند به آن توری بافتنی نیز می گویند. برای ساخت این نوع توری ها معمولا از مفتول های گالوانیزه گرم یا سرد استفاده می کنند که در ابتدای کار مفتول ها شکل می گیرند و حالت موج دار آن از بین می رود. بعد از این که مفتول ها آماده شدند آن را داخل دستگاه های مخصوص قرار می دهند. عمدتا برای تولید این توری ها از دستگاه گابیون استفاده می کنند و این دستگاه بین همه ی تولید کنندگان شناخته شده است. در مرحله ی بعدی تولید توری فرنگی مفتول ها را به صورت لایه ای در داخل دستگاه روی هم قرار می دهند و دستگاه گابیون این مفتول ها را در به صورت طولی به هم می بافد. اندازه چشمه های بافته شده در این دستگاه قابلیت تنظیم دارد و می توان آن را در اندازه دلخواه تنظیم کرد. بعد از بافته شدن مفتول ها توری های ساخته شده را به مرحله برش هدایت می کنند. در این مرحله با توجه به سفارش مشتری یا با توجه به استاندارد های موجود توری ها را برش می دهند. بعد از برش توری ها را به صورت رول شده بسته بندی می کنند. بسته بندی این رول ها در وزن و اندازه های متفاوتی می باشد و گاهی طول رول ها تا 40 متر هم می رسد. به این ترتیب می توان کار تولید توری فرنگی را به پایان رساند.

انواع توری فرنگی

انواع توری فرنگی

انواع توری فرنگی از توری های پر مصرف در صنایع مختلف به حساب می آیند. اگر بخواهیم برای توری های فرنگی دسته بندی انجام دهیم، می توانیم این کار را با توجه به خصوصیات فیزیکی و ویژگی های آن انجام دهیم. منظور از ویژگی ها و خصوصیات وزن، جنس، اندازه چشمه ها، ضخامت و … است که هر کدام را می توان عاملی برای گروه بندی توری ها دانست. از لحاظ جنس، این توری ها به دو دسته توری هایی با مفتول گالوانیزه و توری هایی با مفتول سیاه دسته بندی می شوند. هر کدام از این توری ها خصوصیات خاص خود را دارند. برای مثال از توری گالوانیزه در هر شرایطی می توان استفاده کرد اما از توری های سیاه نمی توان در مناطق مرطوب استفاده کرد. در واقع با توجه به مقاومتی که این توری ها دارند آن ها را به دسته های مختلف گروه بندی می کنند. انواع توری فرنگی را می توان با توجه به اندازه چشمه ها دسته بندی کرد. با توجه به این که توری تولید شده برای چه کاری در نظر گرفته می شود می توان اندازه چشمه ها را تنظیم کرد. مورد دیگر نحوه فروش توری ها می باشد. گاهی این توری ها را به صورت رولی و گاهی به صورت وزنی به فروش می رسانند. به همین دلیل در بازار می توان دو گروه را در این مورد دید. عرض، طول و ارتفاع این توری ها که هر کدام با توجه به کاربرد محصول در نظر گرفته می شوند، باعث شده است تا هر کدام از این توری ها در یک گروه قرار گیرند. این دسته بندی ها انتخاب را برای خریدار راحت تر کرده و باعث می شود ویژگی های هر توری بهتر شناخته شود و هر کس متناسب با نیازی که دارد یکی از انواع توری فرنگی را انتخاب کرده و بهترین نتیجه را دریافت کند.

کاربرد توری فرنگی

کاربرد توری فرنگی

کاربرد توری فرنگی را به دلیل ویژگی هایی که دارد در حوزه های مختلف می توان دید. عمده کاربرد این توری ها را می توان در حصار کشی زمین های مختلف دید. این حصار کشی می تواند در مکان های متفاوتی باشد از جمله این مکان ها می توان به برج های فرودگاه ها، بزرگراه ها، ساختمان های مسکونی یا تجاری و … اشاره کرد. در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها برای ایجاد محدوده های خاص و جداگانه می توان از این توری ها برای حصار کشی استفاده کرد. دلیل این موضوع که از این توری ها در حصار کشی استفاده می کنند را می توان مقاومت بالای توری های فرنگی در برابر زنگ زدگی یا خوردگی، ایجاد زیبایی بصری، استحکام بالا در برابر عوامل مختلف و … دانست. در انواع ساخت و ساز ها و یا به عبارت دیگر ساختمان سازی می توان کاربرد توری فرنگی را دید. برای مثال در ساخت سوله ها برای عایق کردن سقف سوله از توری فرنگی استفاده می کنند. در واقع باید گفت در ساختمان سازی این توری ها نقش ایزولاسیون را به عهده دارند که از این جهت که مانع هدر رفت انرژی می شوند بسیار مهم هستند. در ساخت سازه های مختلف امکان سقوط مصالح و تجهیزات وجود دارد که برای محافظت در برابر این عوامل می توان از توری های فرنگی استفاده کرد. این توری ها به دلیل سبک بودن و تنوع بالایی که دارند در کار مجسمه سازی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع می توان گفت مجسمه ساز ها یکی از مشتریان پر پا قرص این توری ها می باشند. در صنایعی مانند پتروشیمی، نفت و گاز به دلیل وجود چشمه در این توری ها که باعث جریان هوا می شود و در صورت آتش سوزی آب از آن به خوبی عبور می کند می توان کاربرد توری فرنگی را دید.

ابعاد و وزن توری فرنگی

ابعاد و وزن توری فرنگی به دلیل این که در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد از اهمیت بالایی برخوردار است. خریداران این محصول با توجه به نیازی که دارند باید وزن و ابعاد مورد نظر خود را مشخص کنند و بعد از برآورد آن اقدام به خرید کنند. برآورد دقیق وزن و اندازه مشخص باعث می شود در مواردی مانند وقت و هزینه صرفه جویی شود. معمولا طولی که تولید کنندگان برای این توری ها در نظر می گیرند در حدود 20 متر است و عرض آن بین مقادیر 120، 150 و 180 متغیر می باشد. ارتفاع در نظر گرفته شده برای توری های فرنگی بین 1 تا 4 متر می باشد. البته این سه مشخصه بر حسب سفارش مشتری قابل تغییر است اما استاندارد های مشخص شده، موارد گفته شده می باشد. در بررسی ابعاد و وزن توری فرنگی نکته دیگری که از اهمیت برخوردار است وزن توری ها می باشد. وزن توری فرنگی را می توان بر اساس ضخامت مفتول های استفاده شده در آن بیان کرد. ضخامت در نظر گرفته شده برای این مفتول ها 1.8 تا 2.20 میلی متر می باشد. هر چه ضخامت مفتول ها بالاتر باشد وزن توری هم بالاتر خواهد رفت. ابعاد چشمه های در این توری ها 10*8، 10*12، 5*8 و 8*6 در نظر گرفته می شوند که این ابعاد هم می توانند در وزن توری تاثیر گذار باشند. توری های فرنگی به صورت رول شده به بازار عرضه می شوند که اندازه این رول ها را می توان تا 40 متر هم دانست که با توجه به اندازه مورد نظر می توان از رول هایی با اندازه ی متفاوت استفاده کرد. تمام موارد گفته شده باید متناسب با کار مورد نظر انتخاب شود که اگر ابعاد مورد نظر در بازار یافت نشد می توان آن را به صورت سفارشی خریداری کرد و از این طریق به ابعاد و وزن توری فرنگی مورد نظر دست یافت.

خرید توری فرنگی

قیمت روز توری فرنگی

قیمت روز توری فرنگی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. این عوامل مختلف گاهی دچار نوسان قیمت می شوند که در نهایت بر روی توری ها هم تاثیر می گذارند و قیمت این توری را هم دچار نوسان می کند. هزینه های تولیدی که هر کارخانه برای تولید محصول خود در نظر می گیرد عاملی تعیین کننده برای قیمت محصول می باشد. در بین همه ی هزینه هایی که در بخش تولید وجود دارد، هزینه ی اختصاص یافته به مواد اولیه عمده ترین بخش هزینه ها را در بر می گیرد. مواد اولیه مورد استفاده در توری های فرنگی مفتول ها می باشند که این مفتول ها در روش های مختلفی ساخته می شوند. برای مثال توری هایی که از مفتول های سیاه ساخته می شوند قیمت پایین تری نسبت به توری هایی از جنس مفتول گالوانیزه دارند. قیمت روز توری فرنگی با توجه به میزان تقاضای موجود در بازار تعیین می شود. در واقع باید گفت زمانی که میزان تقاضا در بازار بالا باشد میزان محصول در بازار کاهش می یابد و این موضوع باعث بالا رفتن قیمت ها می شود. البته بر عکس این موضوع هم می تواند صادق باشد. علاوه براین موارد باید گفت گاهی تولید کنندگان مجبور به واردات مواد اولیه از کشور های دیگر می شوند که در این صورت باید نوسانات بازار ارز مورد بررسی قرار بگیرد تا در قیمت تمام شده توری ها بتوان آن را لحاظ کرد. در کنار هزینه ارز، هزینه حمل و نقل، انرژی و … می توانند از عوامل مهم دیگری باشند که باعث تغییر قیمت این توری ها می شوند. با توجه به این که نمی توان قیمت ثابتی را برای توری های فرنگی در نظر گرفت لازم است اگر اطلاعات کافی در این حوزه را ندارید قبل از خرید با مشاوران این حوزه مشورت کنید تا با آگاهی کامل نسبت به قیمت روز توری فرنگی اقدام به خرید کنید.