قیمت ورق رنگی

ورق رنگی فولاد مبارکه


آخرین بروزرسانی:1399/05/14   ساعت: 16:34

ردیفضخامت(mm)کارخانهحالتابعاد(m)رنگ قیمت(ریال)
10.50فولاد مبارکه اصفهانرولعرض 1.25سبزتماس بگیرید
20.50فولاد مبارکه اصفهانرولعرض 1.25قرمز310900
30.50فولاد مبارکه اصفهانرولعرض 1.25سفید308900
40.50فولاد مبارکه اصفهانرولعرض 1.25قهوه ای سوخته315900
50.50فولاد مبارکه اصفهانرولعرض 1.25آبی284900

ورق رنگی

تولید ورق رنگی

تولید ورق رنگی

در فرایند تولید ورق رنگی ، ورق گالوانیزه پس از چربی زدایی توسط غلطک هایی برس زده می شود . سپس سطح زیرین و رویی ورق توسط رنگ های پلی استر رنگی می شود و در کوره پخته می شود . پس از پخت کامل رنگ ثانویه از جنس پلی استر ، پلی وینیل کلراید ، اپوکسی و پلی اورتان اعمال شده و عملیان پخت دوباره انجام می شود . در آخرین مرحله تولید ورق رنگی پوششی از جنس پلی اتیلن یا پلی پروپیلن جهت جلوگیری از آسیب دیدن رنگ روی سطح ورق چسبانده می شود .

انواع ورق رنگی

انواع ورق رنگی

انواع ورق رنگی در ضخامت کم تولید می شود . علت این است که ورق رنگی باید قابلیت برش کاری و شکل پذیری بالایی داشته باشد . انواع ورق رنگی در رنگ های سفید ، قهوه ای ، آبی ، زرد ، سبز ، صورتی ، سفالی ، بنفش ، نارنجی و قرمز تولید می شود . ورق رنگی پس از تولید و قبل از استفاده معمولا شکل دهی شده و به فرم های مختلفی از قبیل ذوزنقه ای ، سفال ، سینوسی ، کرکره سینوسی و شادولاین درمی آید.

کاربرد ورق رنگی

کاربرد ورق رنگی

کاربرد ورق رنگی به علت ظاهر زیبایی که می تواند ببخشد مورد تورجه زیادی قرار گرفته است . ورق رنگی به علت داشتن پوشش رنگ برروی خود در مقابل زنگ زدگی مقاومت خوبی دارد .زیباسازی نمای داخلی و خارجی ساختمان ها ، سقف سوله ها ، شیروانی ها ،ساخت ساندویچ پنل ، بدنه خارجی لوازم خاگی ، سقف کاذب و صنایع فلزی مانند کابینت و تجهیزات اداری ، ساخت کانتیتر خودرو های باری و کامیون ها از جمله موارد کاربرد ورق رنگی می باشد.

ابعاد ورق رنگی

ورق رنگی جهت فرم دهی بهتر در ضخامت کم تولید و عرضه می شود . ورق رنگی در بازار ایران در ضخامت 0/16 تا 1 میلی متر و عرض 1 و 1/25 میلی متر موجود است . ورق رنگی در ضخامت های کمتر از 0/4 میلی متر از نوع وارداتی هستند . این نوع ورق های بیشتر به صورت رول به بازار عرضه می شوند.

ابعاد ورق رنگی

خرید ورق رنگی

قیمت روز ورق رنگی

قیمت روز ورق رنگی بستگی به نوسانات قیمت ورق خام دارد . طبیعتاً قیمت روز ورق رنگی وارداتی با نوسانات قیمت ارز تغییر می کند . مطمئن ترین را برای اطلاع از قیمت روز ورق رنگی تماس با مراکز توزیع و فروش این محصول است . شما می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت آراد آهن اسپادانا قیمت روز ورق رنگی را از لیست قیمت آن مشاهده نمایید همچنین جهت خرید و ثبت سفارش از طریق شماره 34055-031 با کارشناسان همین شرکت تماس حاصل فرمایید.