قیمت چهارپهلو ترانس

قیمت چهار پهلو ترانس که امروزه برای ساختمان‌سازی و یا تولیدات صنعتی، از مواد اولیه‌ی لازم و مهم و پرکاربرد به شمار می‌رود، بسته به میزان استحکام و متریال و روش‌های ساخت آن متفاوت است. برای تولید این ابزار مهم صنعتی، جزئیات دقیقی وجود دارد که با توجه به آن‌ها اقدام به ساخت می‌شود؛ به طور مثال برای ساخت چهار پهلو ترانسی، دقت بیشتر بر روی تمیز انجام شدن کار و دربرداشتن کمترین حده تلرانس و صاف و صیقلی بودن و یک دست بودن فراورده است. سایز تولیدی این نوع چهار پهلو بین ۲*۲ و ۹۰*۹۰ میلی‌متر تغییرپذیر است. چهار پهلو انواع مختلفی دارند که وابسته به نوع آن‌ها در ساختمان‌سازی و مواردی مثل ساخت نرده محافظ، ساخت در و دروازه، پنجره‌های محکم و حفاظ و بسیاری موارد دیگر کارایی دارند. قیمت چهار پهلو ترانس، که در ساخت قفل‌ها و مواردی که حساسیت زیادی برای تولید نیاز است، به کار می‌روند دارای رِنج متغیری است. شرایط موجود در بازار تولید و عرضه‌ی فلزات و مواد صنعتی کاربردی مشابه به چهار پهلو، باعث شده که تعرفه‌های موجود برای این نوع مواد مدام در حال تغییر و نوسان باشد. طول و ضخامت گوناگون این نوع فلزات، می‌تواند از عوامل تعیین کننده‌ی قیمت این ابزار مهم باشد. با توجه به تولید چهار پهلو ترانس در ضخامت‌هایی بین ۱۰ میلی‌متر و اندازه‌های بیشتر از آن، می‌توان برای تهیه‌ی آن اقدام کرد؛ تولیدکنندگان و عرضه کنندگان، با توجه به تغییرات رخ داده در بازار مواد و ابزار فلزی، تعرفه‌های قیمتی متفاوتی را به متقاضیان اعلام می‌کنند و باید اشاره کرد که، تحریم‌های اعمال شده بر بازار کشور، نوسانات نرخ دلار و قیمت فولاد و همچنین مواد اولیه‌ی مورد نیاز و عواملی مشابه سبب ایجاد تعرفه‌ها و قیمت‌های مختلف برای ابزار گوناگون شده و می‌توان گفت، در نظر گرفتن نرخ ثابت برای قیمت چهار پهلو ترانس تقریبا نشدنی است.

بیشتر بخوانیدکمتر

واحد فروش : 34055-031

شنبه تا چهارشنبه08:30 الي 17
پنج شنبه8:30 الي 13:30

چهارپهلو ترانس کارخانه کشش علم و صنعت


آخرین بروزرسانی:1399/04/01   ساعت: 16:37

ردیفسایز(mm)طول(متر)محل تحویلواحدقیمت(ریال)
190*90درخواستیپاکدشتکیلوگرم161900
290*90درخواستیپاکدشتکیلوگرم161900
36*6 الی 80*80درخواستیپاکدشتکیلوگرم104900

چهار پهلو ترانس

تولید چهار پهلو ترانس

امروزه تولید چهار پهلو ترانس، در سایز و وزن‌های مختلف انجام می شود.برای ساخت چهار پهلو ترانس،ابتدا به ساخت فولاد در کوره‌های مخصوص پرداخته می‌شود و سپس با دست یافتن به آلیاژ مناسب، قطعه‌های ذوب شده از طریق ریخته‌گری پیوسته به صورت شمشه‌هایی با طول زیاد ریخته می‌شود و در ادامه قطعات به دست آمده به اندازه‌ها و سایزهای مشخصی بریده می‌شوند تا برای نورد شدن آماده شوند. در نهایت و با گذراندن چندین مرحله نورد شدن و سنگ‌زنی و پولیش کاری برای دست‌یابی به سطحی صاف و صیقلی، فراورده‌ی مورد نظر تولید می‌شود. تولید چهار پهلو ترانس، می‌تواند پاسخ‌گویی به بسیاری از نیاز‌های صنعت‌گران و تولیدکنندگان باشد. این قطعه‌، در زمینه‌ی ساختمان‌سازی و تولید اتومبیل و وسایل نقلیه بسیار کاربردی است؛ از این رو، تولید کنندگان چهار پهلو ترانس، آلیاژ و روش‌های نوینی را برای ساخت با کیفیت‎ترین و بی‎نقص‎ترین قطعات به کار می‌گیرند. روش‌های ساخت چهار پهلوها به سه دسته‌ی نورد گرم، نورد سرد و ترانسی تقسیم‌بندی می‌شود. ساخت چهار پهلو به روش ترانسی، ممکن است نسبت به دیگر روش‌ها پیچیده‌تر باشد. چهار پهلو‌ها ترانس، با ضخامت و طول‌های گوناگونی تولید می‌شوند و متناسب با این مقیاس‌ها، باید چندین مرحله را پس از نورد، برای صاف و صیقلی کردن آن به کار برد. چهار پهلو ترانس، با ضخامتی بین ۸ تا ۲۰۰ میلی متر انجام شده و به متقاضیان عرضه می‌شود. تولید چهار پهلو ترانس می‌تواند در زمینه‌های مختلف کارآمد و مفید باشد و در سایز و وزن‌های گوناگونی، در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

انواع چهار پهلو ترانس

انواع چهار پهلو ترانس در سایزها و اندازه‌های گوناگونی ساخته می‌شود، که در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارد؛ ساخت چهار پهلو ترانس در سایزهایی بین ۵ الی ۱۶ مرسوم است که با تعرفه‌ها و قیمت‌های متنوع ساخته و عرضه می‌شود . چهار پهلو ترانس با متریال‌های گوناگونی تولید و به بازار عرضه می‌شود و همچنین جزئیات و روش‌های مختلف به کار رفته در ساخت و تولید این قطعه، باعث به کارگیری آن در زمینه‌های گوناگون می‌شود. چهار پهلو ترانس، در زمینه‌های حفاظتی مثل تولید قفل کاربرد دارد و به نوعی مرسوم است. برای ساخت انواع چهار پهلو ترانس از روش‌ خاصی استفاده می‌شود. استفاده از آن در زمینه‌های حساس مانند ساخت قفل‌ها و اجزاء امنیتی یک ساختمان را، می‌توان دلیلی برای به کارگیری این روش باشد. روش‏هایی که برای ساخت انواع چهار پهلو ترانس و فولادی به کار گرفته می شود تعیین کننده‎ی زمینه‎هایی است که می توان از آنها استفاده کرد؛ همچنین، باید به این نکته اشاره کرد که، به علت آلیاژ به کار رفته در فرایند ساخت چهار پهلو ترانس می‎توان از انواع آن در زمینه‎های پراهمیت امنیتی استفاده کرد؛ چرا که این پروفیل به عنوان یکی از اصلی ترین مواد و ابزارهای صنعتی به شمار می رود و انواع گوناگون آن را که در سایز و ضخامت‎های متنوع ساخته می‎شود، می‎توان به عنوان یکی از ارکان اصلی ساخت قطعات امنیتی با سایزهای متنوع به کار برد. انواع چهار پهلو ترانس در بازار عرضه‌ی قطعات فلزی وجود دارد، که در ابعاد بین ۲*۲ و ۱۰*۱۰ ساخته می‌شود و در اصطلاح خار نامیده می‌شود؛ این سایز از چهار پهلو ترانس، از قطعات اصلی مورد استفاده در ساخت قفل است.

کاربرد چهار پهلو ترانس

کاربرد چهار پهلو ترانس، با توجه به سایز و میزان ضخامت آن، ممکن است متفاوت باشد؛ چهار پهلو ترانس، بیشتر در زمینه‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که داشتن دقت و ظرافت لازم به عنوان مهره‌ی اصلی به شمار می‌روند‌. از جمله مواردی که در آن از چهار پهلو ترانس استفاده می‌شود، باید به ساخت قفل و وسایل و قطعاتی دیگری که در سایز و اندازه‌های کوچک ساخته می‌شوند اشاره کرد؛ به طور کلی باید اشاره کرد، تولید چهار پهلو ترانس در اندازه‌های بین ۲۲ و ۱۰۱۰ میلی‌متر برای ساخت قفل و گاو صندوق به کار می‌رود؛ همچنین تولید آن در سایز ۱۲۱۲ تا ۹۰۹۰ میلی‌متر به قطعات و لوازم با ظرافت و به نوعی، ابزاری که برای ساخت آن‌ها به دقت بالایی نیاز است، به کار می‌رود. سایزهای مختلف چهار پهلو ترانس، برای کارهای آهنگری و ساختمان‌سازی به کار برده می‌شود. چهار پهلو ترانس سایز ۱۰ برای ساخت در و پنجره و نرده‌های حفاظتی ساختمان‌ها، به کار می‌رود؛ همچنین از دیگر سایزهای آن، به دلیل استقامت و استحکام بالا در ساخت وسایل استقامتی و مستحکم مانند دروازه‌های بزرگ، استفاده می‌شود. در کل باید اشاره کرد، چهار پهلو ترانس با داشتن اندازه‌ها و ضخامت‌های متنوع، کارایی گسترده‌ای در ساخت ابزار و وسایل گوناگون دارد و به نوعی دلیل کاربرد چهار پهلو ترانس به طور گسترده در ساختمان‌سازی و صنعت‌گری و استفاده از آن به عنوان یکی از پروفیل‌های اصلی در این زمینه‌ها و همچنین تاثیرات مثبت آن در این زمینه‌ها را، می‌توان استحکام و در عین حال سطح مقطع ساده‌ی آن دانست.

ابعاد چهارپهلو ترانس

طراحان و مهندسان سازه، برای انجام هر چه بهتر کار خود باید سایز و مشخصات چهار پهلو ترانس را در نظر داشته باشند و تا قطعه‌ای بدون نقص و با بالاترین سطح کیفیت به متقاضیان عرضه کنند. چهار پهلو، از جمله قطعاتیست که تولیدات آن در اندازه‌ها و درجات مشخصی قابل انجام است. سایزهای کوچک این قطعه، برای تولید قطعات کوچکی چون قفل و ابزاری به کار می‌رود که برای ساخت آن‌ها، باید ظرافت و دقت کافی را در هنگام انجام کار به کار برد. به نوعی تولید قطعات امنیتی مانند قفل، نیازمند حساسیت و مهارت بالاست. عرضه‌ی این قطعه‌ی کاربردی به بازار مواد و قطعات صنعتی، با در نظر گرفتن ضخامت‌ها و طول مشخصی توسط مراکز سازنده انجام می‌شود. به طور کلی تولیدکنندگان و سازندگان، سایز و مشخصات چهار پهلو ترانس را، بین ۴ الی ۵.۶ متر در نظر می‌گیرند. همچنین ضخامت در نظر گرفته شده برای طول این قطعه دامنه‌ای نسبتا بزرگ داشته و از ۱۰ میلی‌متر شروع شده و بالاتر می‌رود. سایزهای مختلف این قطعه‌ی صنعتی، در زمینه‌های گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ برای نمونه می‌توان به سایزهای بین ۱۲۱۲ و ۹۰۹۰ اشاره کرد. از این دسته چهار پهلو، برای ساخت قطعات کوچک استفاده می‌شود. بسیاری از معیارهای مورد نظر برای تهیه و به کارگیری چهار پهلو ترانس در زمینه‌های مختلف صنعتی و سازندگی، از جمله قیمت و انواع مختلف آن را، می‌توان با در نظر گرفتن سایز و مشخصات آن تعیین کرد. همچنین، مراکز و کارگاه‌های تولید کننده‌ی قطعات اولیه چون چهار پهلو‌ها و سایر قطعات مهم صنعتی، سایز و مشخصات چهار پهلو ترانس را طبق معیاری مشخص در نظر می‌گیرند. چهار پهلو ترانس که از انواع چهار پهلوهای فولادی به شمار می‌رود، با قیمت‌های گوناگونی در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته و از جمله مصالح مهم برای ساخت دروازه، پنجره، نرده و سایر جزئیات مهم و امنیتی مجتمع‌ها و ساختمان‎های مسکونی و غیرمسکونی به شمار می‌رود.

خرید چهار پهلو ترانس

قیمت روز چهار پهلو ترانس

قیمت روز چهار پهلو ترانس، ممکن است دغدغه‌ی اصلی برای هر مصرف کننده و متقاضی باشد. مشخصا برای ساخت و تولید هر چیزی در ابتدا مواردی را باید در نظر داشت که مهم‌ترین آن بودجه و میزان دارایی برای شروع کار است. چهار پهلوها از مواد اولیه‌ی مهم برای هر صنعت و یا ساختمان‎سازی به شمار می‌روند و قطعا عوامل موثر بر قیمت چهار پهلو از نکاتی است که هر سازنده‌ی ساختمان‌ها و یا هر صنعت‌گری باید آن را در نظر داشته باشد. نوع چهار پهلو نظیر آلومینیومی، برنجی، ترانسی و… از جمله عوامل موثر بر قیمت این ابزار کاربردی است. در ساخت چهار پهلو ممکن است مراحل گوناگون و زیادی طی شود؛ سه روش کلی برای ساخت چهار پهلو وجود دارد: نورد گرم و نورد سرد و ترنس. آلیاژ و موادی که در ساخت و تولید چهار پهلو به کار می‌رود، باعث تقسیم چهار پهلو‌ها به دسته‌های چهار پهلو ترانس، فابریکی، ماشین‎کاری و پولیش شده می‌شود. این تقسیم‌بندی، از عوامل تاثیر گذار بر قیمت روز چهار پهلو ترانس به شمار می‌رود. سایز و وزن قطعات به کار رفته را نیز، می‌توان به عنوان عوامل تعیین کننده‌ی قیمت چهار پهلوها در نظر گرفت. امروزه، نرخ دلار از اصلی‌ترین عوامل تعیین کننده‌ی قیمت ابزار گوناگون به شمار می‌رود. تغییرات دوره‌ای که در قیمت دلار رخ می‌دهد و افزایش و یا کاهش ناگهانی نرخ آن، سبب بروز تغییرات در قیمت چهار پهلو‌ها می‌شود. قبل از اقدام به خرید ابزار و مواد اولیه‌ی لازم چون چهار پهلوها، بهتر است اطلاعات کافی در این زمینه را به دست آورد. شرکت‌ها و مراکز زیادی در سراسر کشور وجود دارند که در زمینه‌ی تولید و عرضه‌ی چهار پهلو ترانس و مواد نظیر آن‌ها فعالیت می‌کنند. روشی که این مراکز و تولید کننده‌ها برای ساخت چهار پهلو‌ها به کار می‌گیرند ممکن است متفاوت باشد و همین تفاوت، باعث تنوع قیمت روز چهار پهلو ترانس عرضه شده توسط این مراکز می‌شود.