لوگو آرادآهن
Search

لیست کارخانه ها

031-34055

تماس با ما

ارتباط با ما

دانشنامه

031-34055

معرفی کارخانه راد همدان

فولاد راد همدان

شرکت فولاد راد همدان در سال ۱۳۹۰ در شهر همدان شهرک صنعتی ویان، بلوار کارآفرینان جنوبی، بلوار توسعه تاسیس گردید. این کارخانه در سال ۱۳۹۶ به بهره برداری رسید. و در حال حاضر ظرفیت تولیدی آن سالیانه بالغ بر ۵۰۰ هزار تن مقاطع فولادی می باشد. در این مجتمع مجموعا ۲۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار می باشند. هدف از تاسیس این مجتمع فولادی تولید انواع میلگرد آجداربوده است. میلگرد راد همدان در سایزهای ۸ تا ۳۲ بر طبق استانداردهای A3 و A4 تولید می شود.

این مجموعه انواع ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز خود را از بهترین شرکتهای آلمانی و ایتالیایی تامین کرده است. و به همین منظور محصولات تولیدی آن دارای کیفیت مناسب و منطبق با استاندارهای ملی و اروپایی می باشد. یکی از گام های بزرگ این کارخانه تولیدی ارسال مشخصات آنالیز انواع میلگرد تولیدی کارخانه راد همدان برای مشتری است. این اقدام بیانگر تلاش این مجتمع برای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و ایجاد اعتماد و رضایت در مصرف کننده است. همچنین تمامی میلگردهای تولیدی شرکت فولاد راد همدان دارای برند RAD هستند. که روی این محصول حک شده واین محصول را از انواع مشابه در بازار متمایز می نماید.

فروش میلگرد راد همدان

انواع استاندارد های محصولات تولیدی کارخانه میلگرد راد همدان

کارخانه فولاد راد همدان با داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته، محصولات خود را طبق آخرین استاندارد جهانی DIN تولید می کند. این شرکت با داشتن استاندارد ملی ایران با نشان SNSO 3132 و استاندارد اروپایی BS 4449 خود را به عنوان یک شرکت تولید کننده بی رقیب در زمینه ساخت انواع میلگرد با بهترین کیفیت می داند.

استاندارد DIN مربوط به یک شرکت آلمانی می باشد.و استانداردهای این شرکت امروزه در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. و بیش از ۳۰۰۰۰ عنوان استاندارد در لیست خود دارد. که این تعداد استاندارد، جوابگوی بخش قابل توجهی در صنعت داخلی می باشد.

استاندارد ملی ۳۱۳۲ با نام استاندارد میلگردهای فولادی گرم برای تسلیح بتن نیز یکی از ویژگی ها و روش های آزمون شناخته می شود. استاندارد اروپایی BS 4449 نیز مربوط به یک شرکت برتیانیایی می باشد و درحقیقت کاملترین نسخه به حساب می آید و خود تقویت کننده استاندارد BS EN 10080 در سه زمینه استحکام عملکرد، خواص کششی و انعطاف پذیری است.

آشنایی با انواع آج موجود در میلگرد راد همدان

آج میلگرد راد همدان شامل برجستگی هایی به صورت طولی (موازی با محور میلگرد) و یا عرضی (به هر صورتی غیر از طولی) روی سطح میلگرد است. که در هنگام نورد ایجاد می گردد. آج عرضی شامل آج با یک زاویه مورب نسبت به محور طولی میلگرد و آج طولی به صورت یک شکل، پیوسته و یکنواخت موازی با محور طولی میلگرد بر روی سطح میلگرد ایجاد می گردد.

میلگرد آجدار باید دارای آج عرضی و طولی باشد. میلگرد آجدار به جز در محل های نشانه گذاری محصول باید حداقل دارای دو ردیف آج عرضی با توزیع یکنواخت در دو طرف آج های طولی باشند. آج های عرضی هر ردیف باید بصورت یک شکل در تمام طول میلگرد توزیع شده باشند. ویژگی های هندسی آج ها باید با الزامات استاندارد مطابقت داشته باشند و میزان این انطباق حتما بر قیمت میلگرد راد همدان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

خرید میلگرد راد همدان

محاسبه ترکیب شیمیایی میلگرد آجدار همدان

ترکیب شیمیایی مذاب ریخته گری میلگرد آجدار مارپیچ دارای کربن به میزان ۳۲/۰-۲۷/۰. سیلیسیم ۶۰/۰-۵۵/۰، منگنز ۶۰/۱-۳۰/۱، فسفر ۰۴۵/۰-۰۴۰/۰. گوگرد ۰۴۵/۰-۰۴۰/۰، نیتروژن ۰۱۲/۰ و حداکثر کربن معادل ۵۱/۰. و برای میلگرد آجدار جناغی میزان کربن ۳۷/۰-۳۰/۰، سیلیسیم ۶۰/۰-۵۵/۰. منگنز ۶۰/۱-۵۰/۱، فسفر ۰۴۵/۰-۰۴۰/۰، گوگرد ۰۴۵/۰-۰۴۰/۰. نیتروژن ۰۱۲/۰ و حداکثر کربن معادل ۵۶/۰ و برای میلگرد آجدار مرکب میزان کربن ۴۰/۰-۳۲/۰. سیلیسیم ۶۰/۰-۵۵/۰، منگنز ۸۰/۱. فسفر ۰۴۵/۰-۰۴۰/۰، گوگرد ۰۴۵/۰-۰۴۰/۰، نیتروژن ۰۱۲/۰ و حداکثر کربن معادل ۶۱/۰ است. برای محاسبه کربن معادل (CEV) در میلگرد آجدار از معاله زیر می توان استفاده نمود:

محاسبه ترکیب شیمیایی میلگرد

که در معادله فوق Ni و Cu،Mo،V،Cr،Mn،C بر حسب درصد جرمی می باشند.

سفارش آنلاین آهن آلات
مقالات
ورق
مقالات ورق
قیمت تیرآهن
مقالات تیرآهن
قیمت میلگرد
مقالات میلگرد
قیمت قوطی در آراد آهن
مقالات قوطی
قیمت پروفیل زد (Z)
مقالات پروفیل
قیمت لوله مبلی
مقالات لوله
قیمت محصولات مفتولی
مقالات مفتولی
قیمت نبشی
مقالات نبشی