لوگو آرادآهن
Search

لیست کارخانه ها

031-34055

تماس با ما

ارتباط با ما

دانشنامه

031-34055

آرادآهن در یک نگاه

بهترین قیمت آهن در ایران

بازرگانی آرادآهن عرضه کننده انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی از سال 1377 فعالیت خود در بازار فولاد ایران با دیدگاهی متفاوت و مبتنی بر تجارب ارزشمند سالیان متمادی، بررسی علمی و بهره گیری از کارشناسان حرفه ای، در بازار فولاد ایران اغاز نمود. این مجموعه افتخار دارد بهترین قیمت آهن در ایران را به مشتریان خود اعلام میکند. تلاش آراد آهن در بخشهای مختلف سازمانی آرادآهن همواره بر این است. تا با ارائه خدمات شایسته، اطلاع رسانی دقیق و شفاف، قیمت مناسب و همکاری مسئولانه همواره سطح رضایت مشتریان خود را افزایش دهیم. همچنین این مجموعه فروش انواع آهن آلات با ضمانت نامه بانکی و ال سی برای سهولت خرید و فروش و اطمینان مشتریان فراهم آورده است.

 

قیمت ورق سیاه

محصولات آرادآهن

بهترین قیمت آهن در ایران

ما در بازرگانی آراد آهن، با ارئه خدمات جامع فولادی و ایجاد سبد کامل محصولات فولادی شامل انواع میلگرد ، تیرآهن ، ورق ، نبشی ، ناودانی ، لوله ، پروفیل ، مفتول و … از تمامی کارخانجات، تولید کننده گان و تاجران معتبر کشور مفتخر هستیم. با ارائه بهترین خدمات مشاوره و فروش  به مصرف کنندگان، شرکتهای ساختمانی،  انبوه ساز، عمرانی، تولیدی  و بازرگانی و سازمانهای دولتی  و  خصوصی، بهترین قیمت آهن آلات در ایران،  امکان خریدی با مناسبترین و بهترین کیفیت و تحویل سریع و ضمانت نامه بانکی و ال سی  را فراهم نماییم.

 

استاندارد خدمات آراد آهن به مشتریان

. بازرگانی آرادآهن با تمرکز بر ارتقا کیفیت خدمات به مشتریان  و افزایش رضایت مشتریان خود با هدف تعامل مستمر و بلند مدت با مشتریان ،در جهت اسقرار استاندارهای بین المللی ایزو در شرکت کوشیده است و در این راستا  موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001 ،  رضایت‌مندی مشتری 10004 ، بررسی شکایات مشتریان ISO 10002 ، و مدیریت امنیت سیستم اطلاعات  ISO27001  از شرکت توف آلمان (tuv) گردیده است.

 

ایزو 10002 آراد آهن
گواهی ایزو 10002 آراد آهن
گواهی ایزو 10004 آرادآهن
گواهی ایزو 10004 آراد آهن
گواهی ایزو 27001 آراد آهن
گواهی ایزو 27001 آراد آهن
ایزو 9001 آراد آهن
گواهی ایزو 9001 آراد آهن

صادرات آهن آلات

بازرگانی آراد آهن این امکان را برای شما فراهم ساخته است. تا دربستری مطمئن به فعالیت تجاری با سایر کشورهای منطقه بپردازید. شرکت بازرگانی آرادآهن اسپادانا در حال حاضر با ایجاد و توسعه کانالهای تجاری مطمئن، اقدام به صادرات انواع محصولات فولادی کارخانجات تولیدی ایران  به کشورهای عراق، گرجستان ، ارمنستان، ترکیه، ترکمنستان،  عراق،  کویت،  سوریه ،عمان ،  پاکستان  و  افغانستان و  …..  نموده است. مرجع فروش آراد آهن بهترین قیمت آهن در ایران را با ضمانت نامه بانکی (ال سی) به مشتریان خود عرضه میکند. 

خط مشی ما همکاری صادقانه و مستمر با مشتریان خود،  همراه با تعهد  و رعایت معیارهای اخلاقی در داد و ستدهای تجاری است.

انتقادات و پیشنهادات