لوگو آرادآهن
Search

لیست کارخانه ها

031-34055

تماس با ما

ارتباط با ما

دانشنامه

031-34055

جهان فولاد سیرجان|آرادآهن

جهان فولاد سیرجان

شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در سال ۱۳۸۸ در شهر سیرجان. کیلومتر ۵۰ جاده شیراز- جنب شرکت معدنی و صنعتی گل گهر تاسیس گردید. این شرکت با هدف تولید ۶ میلیون تن محصولات فولادی در سال مورد بهره برداری قرار گرفت. از اهداف توسعه طلبانه این شرکت احداث دو کارخانه احیاء به ظرفیت ۲ میلیون تن آهن اسفنجی. دو کارخانه ذوب و ریخته گری با ظرفیت ۲ میلیون تن شمش فولادی. در سال و سه کارخانه نورد و فولاد آلیاژی به ظرفیت ۲ میلیون تن محصولات نوردی و آلیاژی می باشد.

 محصولات فولاد سیرجان در آراد آهن

این مجتمع توسط شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان تاسیس گردید. و بعد از تغییراتی که در سهامداران آن بوجود آمد. در نهایت ۵۱ درصد از سهام متعلق به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و شرکت های وابسته و ۴۹ درصد متعلق به صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت های تابعه گردید. در حال حاضر آقای علی عباسلو مدیرعامل این شرکت تولیدی می باشد.

معرفی کارخانه ها و پروژهای شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان

پروژه ی در حال بهره برداری فولاد سیرجان کارخانه احیاء مستقیم شماره ۱ سردار شهید الله دادی است که ظرفیت تولید یک میلیون تن آهن اسفنجی در سال با تکنولوژی میدرکس را داشته و مدیر این طرح شرکت کانی مس می باشد. مواد ورودی مورد نیاز این کارخانه گندله با درجه ۶۷ درصد از کارخانه گندله سازی شرکت گل و گهر است. دومین پروژه در حال بهره برداری کارخانه بریکت سازی شهید عبدالمهدی مغفوری است که در سال ۱۳۹۴ عملیات اجرایی آن آغاز گردید و ظرفیت تولیدی آن ۱۲ تن در ساعت بریکت سرد می باشد.

میلگرد فولاد

ماده اولیه مورد نیاز برای این کارخانه نرمه آهن اسفنجی، ۴ درصد چسب سیلیکات سدیم و ۲ درصد آهک است. کارخانه نورد بردسیر شهید ملک قاسمی در سال ۱۳۹۳ تاسیس گردید. و ظرفیت آن به میزان ۱۰۰ تن بر ساعت و معادل ۶۵۰ هزار تن در سال میلگرد سایز ۸ تا ۳۲ میلیمتر می باشد. طول خط تولید این کارخانه ۳۰۰ متر بوده و زمینه اشتغالزایی برای ۲۵۰ نفر را به طور مستقیم و ۱۰۰۰ نفر به طور غیر مستقیم را بوجود آورده است.قیمت روز میلگرد حدید سیرجان در آراد آهن به صورت روزانه درج می شود.

سفارش آنلاین آهن آلات
مقالات
ورق
مقالات ورق
قیمت تیرآهن
مقالات تیرآهن
قیمت میلگرد
مقالات میلگرد
قیمت قوطی در آراد آهن
مقالات قوطی
قیمت پروفیل زد (Z)
مقالات پروفیل
قیمت لوله مبلی
مقالات لوله
قیمت محصولات مفتولی
مقالات مفتولی
قیمت نبشی
مقالات نبشی