لوگو آرادآهن
Search

لیست کارخانه ها

031-34055

تماس با ما

ارتباط با ما

دانشنامه

031-34055

معرفی کارخانه سرمد ابرکوه

فولاد سرمد ابرکوه

مجتمع فولاد سرمد در سال ۱۳۹۱ براساس سیاست های صنعتی کشور احداث شد. در راستای توسعه طرح های فولادی و با سفارش توسعه برنامه های صنعتی کشور در کمتر از ۳ سال بصورت سهامی خاص به شماره ثبت ۴۳۶۴۱۳ در کیلومتر ۱۵جاده ابرکوه استان یزد در زمینی به مساحت ۱۵۰هکتار احداث شد.

این مجتمع با بخشی از ظرفیت خود سالانه به تولید بخشی از میلگرد، تیرآهن، شمش و مقاطع فلزی مورد نیاز در بازار داخلی می پردازد. مدیر عامل این مجتمع جناب آقای عباس سمندریان معتقد است. با همکاری مسئولین، می توان هر چه سریعتر از تولیدات این مجتمع بهره برداری نمود.

محصولات کارخانه سرمد ابرکوه
خرید میلگرد سرمد ابرکوه با بهترین قیمت

بازدید مسئولین از واحد نور کارخانه فولاد سرمد ابرکوه

استاندار یزد آقای میرمحمدی پس از بازدید. از این مجتمع ضمن تشکر از فعالیت مدیران و سرمایه گذاران، آمادگی خود برای حمایت از فعالیت این مجتمع را اعلام نمود. چرا که این مجتمع علاوه بر تامین بخشی از نیاز آهن آلات کشور منجر به اشتغال زایی و رونق اقتصادی در منطقه ابرکوه شده است.

مدیرعامل این مجموعه در همین جلسه اعلام کرد. این مجموعه با اتکا به توان تولیدی خود و بهره گیری از نیروهای توانمند. تمامی تلاش خود را در راستای حمایت تولید ملی خواهد نمود. و با گسترش فعالیت ها، زمینه اشتغال زایی برای جمعی از فارغ التحصیلان و نیروهای بومی منطقه فراهم خواهد آورد. یکی از بنگاههای بزرگ عرضه کننده محصولات میلگرد ابرکوه با بهترین قیمت مجموعه بزرگ آراد آهن است. که با ارتباط مستقیم و بدون واسطه می تواند محصولات این مجموعه را به بهترین قیمت عرضه کند.

برای اطلاع از قیمت میلگرد ابرکوه یزدو خرید محصولات تولیدی مجتمع فولاد سرمد ابرکوه می توانید. با دفتر فروش آرادآهن به شماره ۰۳۱۳۴۰۵۵ تماس حاصل فرمایید.

خریدمیلگرد سرمد ابرکوه
سفارش آنلاین آهن آلات
مقالات
ورق
مقالات ورق
قیمت تیرآهن
مقالات تیرآهن
قیمت میلگرد
مقالات میلگرد
قیمت قوطی در آراد آهن
مقالات قوطی
قیمت پروفیل زد (Z)
مقالات پروفیل
قیمت لوله مبلی
مقالات لوله
قیمت محصولات مفتولی
مقالات مفتولی
قیمت نبشی
مقالات نبشی