سایز میلگرد۸۱۰۱۲۱۴۱۶۱۸۲۰۲۲۲۵۲۸۳۲
وزن میلگرد ذوب آهن۴.۷۴۷.۳۹۲۱۰.۶۵۶۱۴.۵۲۱۸.۹۶۲۴۲۹.۶۴۳۵.۷۶۴۶.۲۵۷.۹۶۷۵.۷۲
وزن میلگرد کویر کاشان-۷.۵۱۱۱۴.۸۱۹.۲۲۴.۶۳۰۳۶۴۶.۴۵۸.۵۷۶
وزن میلگرد اهواز۴.۵-۱۰.۵۱۵۲۰۲۵۳۰----
وزن میلگرد نیشابور---۱۴.۶ - ۱۴.۲۱۹.۲ - ۱۸.۸۲۴.۴- ۲۴۲۹.۴ - ۲۹۳۶.۴ - ۳۶۴۷.۲ - ۴۶-۸۵۸.۵ - ۵۷.۸-
وزن میلگرد سیرجان--۱۰.۵ - ۱۰۱۳.۴ - ۱۳۱۷.۵ ۲۲.۵-----
وزن میلگرد شاهین بناب۴.۶۶ - ۴.۴۴۷.۳۱ - ۷.۰۷۱۰.۵۴ - ۱۰.۱۹۱۴.۳۶ - ۱۳.۸۸۱۸.۷۷ - ۱۸.۲۹۲۳.۷۶ -۲۳.۱۶۲۹.۳۵ - ۲۸.۶۰۳۵.۴۱ - ۳۴.۵۰۴۵.۵۷ - ۴۴.۷۵۵۷.۳۹ - ۵۵.۹۲۷۴.۹۸ - ۷۳.۰۵
وزن میلگرد ظفر بناب۴.۲۶.۲۱۰.۲۱۳.۶۱۷.۳۲۲.۱۲۸۳۵.۵۴۵.۹--
وزن میلگرد حسن رود۴.۷۶.۹۱۰۱۳.۷۱۸۲۲.۹۲۹.۶----
وزن میلگرد آذر فولاد امین۴.۴۱۷۱۰.۱۳۱۳.۹۱۸.۱۳۲۳۲۸.۳۳۴.۲۴۴.۶۵۶۷۳.۱
وزن میلگرد میانه---۱۴.۵۱۹۲۴۲۹.۵۳۶۴۶.۵--
وزن میلگرد امیرکبیر خزر--۱۱.۱ - ۱۰.۷۱۴.۲ - ۱۳.۷۱۸.۵ -۱۸۲۴۲۹ - ۲۸----
وزن میلگرد آریان فولاد-۷۱۰۱۴۱۸۲۳---۳۰-
وزن میلگرد کاوه تیکمه داش۴.۵۹۶۷.۲۸۴۱۰.۱۵۴۱۳.۸۶۱۸.۹۶۲۳.۲۸۲۸.۴۳۴.۴۱۴۴.۸۸۵۶.۸۸۷۴.۴
وزن میلگرد شاهرود----۱۹.۵ - ۱۸۲۵ -۲۴۳۱ - ۲۹.۵----
وزن میلگرد ارگ تبریز---۱۴.۵۱۹ - ۱۸.۵۲۴ - ۲۳۲۹.۵۳۵.۵ - ۳۵---
وزن میلگرد شمس تهران--۱۰ - ۹.۵--------
وزن میلگرد دماوند---۱۵۱۸ - ۱۷------
وزن میلگرد کرمان----۱۹------
اشتراک گذاری این مطلب:
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات آراد آهن

 • نکات مهمی که درباره تیرآهن لازم است بدانید

  امروزه از انواع آهن آلات در بسیاری از صنایع استفاده می شود. کاربردهای فراوانی برای مقاطع فولادی می توان نام برد. که سبب شده اند، کارخانه های زیادی در تولید انواع محصولات در این زمینه فعال باشند. تیرآهن یکی از مهم ترین مقاطع فولادی است. که برای خرید آن باید اطلاعات دقیق محصولات مختلف را نوشته نکات مهمی که درباره تیرآهن لازم است بدانید اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • راهنمای خرید ناودانی

  این روزها که قیمت تمام محصولات روز به روز افزایش می‌یابد، قیمت مصالح ساختمانی نیز بالاتر رفته است. قیمت ناودانی‌ها که پروفیل‌های پراستفاده و پرکاربرد در پروژه‌های سازه‌ی به شمار می‌روند نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. سازندگان ساختمانی و صنعت کاران به دلیل نیاز بیشتر به ناودانی به دنبال بهترین قیمت برای خرید نوشته راهنمای خرید ناودانی اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • نقشی که آهن آلات در صنعت ساخت و ساز دیگر صنایع دارد

  نقشی که آهن آلات در صنعت ساخت و ساز دیگر صنایع دارد،بسیار مهم است. شناخت ویژگی های تمام محصولات فولادی در کنار شناخت کاربرد آنها برای خریداران و سازندگان آنها بسیار حائز اهمیت است. با اینکه در سال های دور، از آهن برای ساخت سلاح های جنگی مانند شمشیر و نیزه استفاده می شد. اما نوشته نقشی که آهن آلات در صنعت ساخت و ساز دیگر صنایع دارد اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 •  همه چیز در باره تیرآهن ذوب  آهن اصفهان

  خرید تیرآهن با قیمت مناسب یکی از دغدغه‌های پیمانکاران و مهندسین پروژه‌های عمرانی کوچک و بزرگ است. آن چه باید در هنگام خرید این مقطع فولادی علاوه بر قیمت تیرآهن در نظر داشت کیفیت آن است. چرا که تیرآهن یکی از مصالح اصلی و مهم در ساختمان به شمار می‌رود که در افزایش طول عمر نوشته  همه چیز در باره تیرآهن ذوب  آهن اصفهان اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • قیمت لوله بستگی به نوع و کاربرد آن دارد.

   کاربرد اصلی لوله ها انتقال مایعات مواد و سیالات است و براساس نوع سیال انتقال دهنده لوله‌ها در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند.و قیمت لوله بسته به نوسانات بازار آهن متغیر است. لوله‌ها با توجه جنس موادی که از آن ساخته شده‌اند می‌توانند پلی اتیلن، استنلس استیل، بتن، چدن، فولاد و نوشته قیمت لوله بستگی به نوع و کاربرد آن دارد. اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • چگونه میلگرد مناسب با پروژه خود انتخاب کنیم

  انتخاب میلگرد مناسب و استاندارد، در صنعت ساختمان سازی از مهم‌ترین نکاتی است که از بروز حوادث جانی و مالی جبران ناپذیر جلوگیری خواهد کرد. انواع میلگردهایی که امروزه در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرند بر اساس استانداردهای مختلفی تولید می‌شوند. هرکدام از این میلگردها شکل، خواص فیزیکی و خواص مکانیکی متفاوتی دارند. نوشته چگونه میلگرد مناسب با پروژه خود انتخاب کنیم اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • میلگردهای تقویتی کدامند و کاربرد آنها چیست

  میلگرد از پرکاربردترین و اساسی ترین مقاطع فولادی در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی محسوب می شود. شما نیز پروژه های در حال ساخت زیادی را مشاهده کرده اید که کارگران میلگردها را خم می کنند. تا سازه ای مطمئن آماده شود. بدون شک انواع مختلف این نوع از آهن آلات توانسته اند کیفیت نوشته میلگردهای تقویتی کدامند و کاربرد آنها چیست اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • بررسی مشخصات فنی و ظاهری تیرآهن

  تیرآهن‌ها، در انواع مختلفی در بازار آهن‌آلات موجود می‌باشند که از نظر شکل ظاهری، کیفیت، مشخصات فنی، کاربرد و … متفاوت می‌باشند؛ بنابراین لازم است قبل از خرید تیرآهن مورد نیاز، اطلاعات کافی را در مورد انواع تیرآهن کسب نمایید تا بتوانید بر اساس نیاز خود، انتخاب دقیق‌تر و مطمئن‌تری داشته باشید، در غیراینصورت ممکن نوشته بررسی مشخصات فنی و ظاهری تیرآهن اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • همه چیز درباره ورق رنگی فولاد مبارکه

  ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان به دلیل کیفیت مناسب و استفاده از مواد اولیه درجه یک در ساخت آن مورد توجه بسیاری از صاحبان صنعت است. در نتیجه توسعه ساختمان ‌سازی و عمران در چند سال اخیر در کشور، صنایع فولاد نیز پیشرفت زیادی کرده است. نیاز به محصولات فولادی در صنایع مختلف بیش از نوشته همه چیز درباره ورق رنگی فولاد مبارکه اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.