سایز میلگرد۸۱۰۱۲۱۴۱۶۱۸۲۰۲۲۲۵۲۸۳۲
وزن میلگرد ذوب آهن۴.۷۴۷.۳۹۲۱۰.۶۵۶۱۴.۵۲۱۸.۹۶۲۴۲۹.۶۴۳۵.۷۶۴۶.۲۵۷.۹۶۷۵.۷۲
وزن میلگرد کویر کاشان-۷.۵۱۱۱۴.۸۱۹.۲۲۴.۶۳۰۳۶۴۶.۴۵۸.۵۷۶
وزن میلگرد اهواز۴.۵-۱۰.۵۱۵۲۰۲۵۳۰----
وزن میلگرد نیشابور---۱۴.۶ - ۱۴.۲۱۹.۲ - ۱۸.۸۲۴.۴- ۲۴۲۹.۴ - ۲۹۳۶.۴ - ۳۶۴۷.۲ - ۴۶-۸۵۸.۵ - ۵۷.۸-
وزن میلگرد سیرجان--۱۰.۵ - ۱۰۱۳.۴ - ۱۳۱۷.۵ ۲۲.۵-----
وزن میلگرد شاهین بناب۴.۶۶ - ۴.۴۴۷.۳۱ - ۷.۰۷۱۰.۵۴ - ۱۰.۱۹۱۴.۳۶ - ۱۳.۸۸۱۸.۷۷ - ۱۸.۲۹۲۳.۷۶ -۲۳.۱۶۲۹.۳۵ - ۲۸.۶۰۳۵.۴۱ - ۳۴.۵۰۴۵.۵۷ - ۴۴.۷۵۵۷.۳۹ - ۵۵.۹۲۷۴.۹۸ - ۷۳.۰۵
وزن میلگرد ظفر بناب۴.۲۶.۲۱۰.۲۱۳.۶۱۷.۳۲۲.۱۲۸۳۵.۵۴۵.۹--
وزن میلگرد حسن رود۴.۷۶.۹۱۰۱۳.۷۱۸۲۲.۹۲۹.۶----
وزن میلگرد آذر فولاد امین۴.۴۱۷۱۰.۱۳۱۳.۹۱۸.۱۳۲۳۲۸.۳۳۴.۲۴۴.۶۵۶۷۳.۱
وزن میلگرد میانه---۱۴.۵۱۹۲۴۲۹.۵۳۶۴۶.۵--
وزن میلگرد امیرکبیر خزر--۱۱.۱ - ۱۰.۷۱۴.۲ - ۱۳.۷۱۸.۵ -۱۸۲۴۲۹ - ۲۸----
وزن میلگرد آریان فولاد-۷۱۰۱۴۱۸۲۳---۳۰-
وزن میلگرد کاوه تیکمه داش۴.۵۹۶۷.۲۸۴۱۰.۱۵۴۱۳.۸۶۱۸.۹۶۲۳.۲۸۲۸.۴۳۴.۴۱۴۴.۸۸۵۶.۸۸۷۴.۴
وزن میلگرد شاهرود----۱۹.۵ - ۱۸۲۵ -۲۴۳۱ - ۲۹.۵----
وزن میلگرد ارگ تبریز---۱۴.۵۱۹ - ۱۸.۵۲۴ - ۲۳۲۹.۵۳۵.۵ - ۳۵---
وزن میلگرد شمس تهران--۱۰ - ۹.۵--------
وزن میلگرد دماوند---۱۵۱۸ - ۱۷------
وزن میلگرد کرمان----۱۹------
اشتراک گذاری این مطلب:
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp

مقالات آراد آهن

 • تفاوت تیرآهن سبک و سنگین در روند تولید، اندازه و کاربرد

  تیرآهن هاش، یکی از پرکاربردترین انوع تیرآهن‌های موجود می‌باشد و علت نام‌گذاری این تیرآهن به نام هاش، شکل H مانند آن است. تیرآهن H در مقایسه با تیرآهن استاندارد یا معمولی دارای بال‌ها با ضخامت بیشتری بوده و نسبت اندازه بال و جان این تیرآهن تقریبا 1 می‌باشد. تیرآهن H به طور کلی به دو نوشته تفاوت تیرآهن سبک و سنگین در روند تولید، اندازه و کاربرد اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • ورق روغنی چیست؟ آشنایی با مشخصات وکاربرد ورق روغنی

  ورق روغنی نوعی از ورق‌ فولادی است که به روش نورد سرد تولید می‌شود. می‌توان گفت یکی از پرکاربردترین ورق‌های سرد، ورق روغنی است که در این مطلب از آراد آهن به معرفی ورق روغنی و مشخصات و کاربردهای آن پرداخته‌ایم. ورق روغنی چیست؟ ورق‌های روغنی که به ورق سرد نیز معروف هستند، توسط فرایندی نوشته ورق روغنی چیست؟ آشنایی با مشخصات وکاربرد ورق روغنی اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • تفاوت لوله و پروفیل در انواع و کاربردهای مختلف

  در صنعت دو مقطع پرمصرف به نام لوله و پروفیل وجود دارد. این دو مقطع دارای تفاوت‌های بسیاری هستند و هر کدام از آن‌ها با توجه به ویژگی‌های خاصی که دارند، در قسمت‌های مختلفی استفاده می‌شوند. علاوه بر این، این دو مقطع روش ساخت متفاوتی نیز دارند. سایت آراد آهن قصد دارد تا در این مقاله به نوشته تفاوت لوله و پروفیل در انواع و کاربردهای مختلف اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • لوله گالوانیزه چیست و به چه انواعی دسته بندی می شود؟

  لوله گالوانیزه چیست و به چه انواعی دسته بندی می شود؟ از مقاطع پرمصرف و کاربردی در صنعت می‌توان به لوله گالوانیزه اشاره کرد. تفاوت‌ها و مزیت‌های این لوله باعث شده تا این نوع لوله آهنی بسیار مورد توجه خریداران قرار بگیرد و خریداران به استفاده از این نوع مقطع علاقه زیادی داشته باشند. این لوله‌های فولادی نوشته لوله گالوانیزه چیست و به چه انواعی دسته بندی می شود؟ اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • میلگرد ساده از مشخصات تولید تا موارد استفاده

  به طور کلی در بازار به میلگرد‌های بدون آج، میلگرد ساده می‌گویند. این محصولات در پروژه‌های مختلف ساختمانی استفاده فراوانی دارند و در دو دسته شاخه‌ای و کلاف در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند که این بستگی به قطر میلگرد مورد نظرتان خواهد داشت. افرادی که قصد اجرای پروژه‌های ساختمانی مختلف را دارند، در کنار میلگردهای نوشته میلگرد ساده از مشخصات تولید تا موارد استفاده اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • انواع ناودانی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

  ناودانی جزو پروفیل‌های باز بوده و کاربردهای زیادی در ساختمان سازی بخصوص برای ساخت پایه و قاب‌ها و سازه‌ها دارد. شکل ظاهری ناودانی، مناسب ساخت و ساز و استفاده در تمامی سازه‌ها از جمله ساختمان‌های صنعتی و… می‌باشد. ناودانی‌ها از نظر شکل هندسی به شکل حرف U انگلیسی تولید می‌شوند. همچنین ناودانی‌ها دارای زاویه گرد نوشته انواع ناودانی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • میلگرد کلاف چیست و انواع کاربردهای آن

  بسیاری در نگاه اول میلگرد‌ها را به دو دسته ساده و آجدار تقسیم بندی می‌کنند؛ اما در تقسیم بندی دیگری می‌توان انواع میلگرد را به دو دسته کلاف و شاخه‌ای تقسیم کرد. همانطور که از نام میلگرد کلاف می‌توانید حدس بزنید، این محصولات به صورت کلاف درهم پیچیده‌ای به بازار عرضه می‌شوند. آشنایی با مواردی نوشته میلگرد کلاف چیست و انواع کاربردهای آن اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • آشنایی با لوله داربستی و کاربرد سازه های داربستی

  یکی از انواع مقاطع پرکاربرد در تمامی بخش‌های صنعت، تاسیسات، ساخت و ساز و غیره لوله داربستی می‌باشد. این نوع لوله فرقی اساسی با سایر مقاطع دارد و این اختلاف در کاربرد آن است. لوله‌های داربستی برای انتقال و جابه‌جایی هیچگونه موادی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، بلکه کاربرد اصلی آن‌ها در ایجاد ساختاری موقت برای نوشته آشنایی با لوله داربستی و کاربرد سازه های داربستی اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.

 • ورق رنگی چیست؟ آشنایی با انواع ورق رنگی و کاربردهای آن

  ورق رنگی همان ورق گالوانیزه‌ای است که توسط روش‌های خاصی رنگ‌آمیزی شده است. ورق‌های رنگی دارای انواع مختلفی بوده که در این مقاله از آراد آهن به معرفی انواع ورق رنگی، ویژگی‌ها و کاربردهای آن پرداخته‌ایم. ورق رنگی چیست؟ ورق‌های گالوانیزه را طی فرآیندهای صنعتی و با استفاده از کوره رنگ‌آمیزی می‌کنند و آن‌ها را نوشته ورق رنگی چیست؟ آشنایی با انواع ورق رنگی و کاربردهای آن اولین بار در دانشنامه آهن آلات اصفهان. پدیدار شد.